Bankowość w epoce blockchain
ICO kończy się za

/ 177,000,000 EUR podniesiono (pre-ICO+ICO)

/ BNK distributed

W obecnej cenie EUR

BNK posiadaczy:

Kup BNK Whitepaper CHAT Kariera

Harmonogram

 • Ikona karty płatniczej Bankery jako opłacalnego produktu

  Rozwój infrastruktury

  Zakończony

  TWymagana infrastruktura IT, ułatwiająca przetwarzanie płatności, wydawanie osobistych numerów IBAN oraz kart płatniczych, została już opracowana i jest dostępna jako minimalny możliwy do zrealizowania produkt, w postaci SpectroCoin. Obecnie SpectroCoin ma 750,000+ klientów a i wydał już 65,000 kart.

 • Ikona tokenów Bankery

  pre-ICO

  Zakończony

  10% tokenów zostało rozdystrybuowanych w celu ustalenia ceny ICO. Łącznie 2,5 miliarda tokenów BNK zostało sprzedanych za 25M milionów euro, co czyni to jednym z największych pre-ICO w historii. Ponad 16,000 kontrybutorów uczestniczyło w pre-ICO.

 • Ikona portfela mobilnego Bankery

  Pojemność portfela

  Zakończony

  Pełne wsparcie transferów P2P oraz portfeli mobilnych. Rozpoczęcie aplikowania o członkostwo w głównych sieciach płatniczych takich jak systemy kart czy przekazów pieniężnych.

 • Ikona ICO Bankery

  Initial Coin Offering

  27 Listopada - Koniec lutego

  Oferta sprzedaży 30% tokenów w celu zdobycia kapitału na dalszy rozwój. Pozwoli to na stworzenie nowoczesnego i funkcjonalnego banku w epoce sieci blockchain.

 • Ikona ICO Bankery

  Uruchomienie wymiany

  Pierwsza połowa 2018 roku

  Rozpoczęcie aktualnej wersji wymiany Bankera wspierającej główne kryptowaluty, tokeny ERC20 i NEM Mosaic.

 • Ikona banku Bankery

  Rozwój bankowości

  Początek 2019

  Po zakończeniu ICO skupimy się na zdobyciu licencji bankowej. Pozwoli to nam na oferowanie pożyczek jak i usług depozytowych.

 • Ikona rozwiązań inwestycyjnych Bankery

  Rozwiązania inwestycyjne

  Koniec 2019

  Uruchomienie usług powiązanych z tanimi i dochodowymi rozwiązanimi inwestycyjnymi takimi jak ETF (fundusze akcyjne), kryptowaluty czy zautomatyzowane doradztwo finansowe.

 • Ikona nowych typów pieniedzy Bankery

  NOWE RODZAJE PIENIĘDZY

  2020

  Synergię pomiędzy produktami inwestycyjnymi a płatniczymi zapewnią nowe typy pieniędzy takie jak waluty powiązane ze wzrostem gospodarczym lub wykorzystanie funduszy inwestycyjnych jako środków wymiany.

 • EPOKA
  BLOCKCHAIN
  TRWA

Wizja

Cyfrowy bank w epoce blockchain - Bankera. Nasza działalność skoncentruje się na trzech głównych obszarach:

Płatności Bankera zaoferuje klientom rachunki płatnicze z indywidualnym numerem IBAN, międzybankowe kursy walutowe, karty debetowe oraz usługi rozliczeniowe. Wszystkie usługi będą dostępne nie tylko w tradycyjnych walutach, ale również dla walut cyfrowych takich jak Bitcoin, Ethereum, DASH, NEM i inne. W późniejszym terminie, Bankera zaoferuje kolejne innowacyjne rozwiązania takie jak waluty powiązane ze wzrostem gospodarczym czy wykorzystanie funduszy inwestycyjnych jako środków wymiany. Dzięki temu Bankera stanie się jednym z pierwszych uregulowanych banków na rynku przyjaznych kryptowalutom.

Pożyczki oraz depozyty stanowić one będą podstawę usług Bankera a jednocześnie zapewnią kluczową przewagę nad konkurencją. Środki zdeponowane na lokatach będą generować zysk, podobnie jak pozostałe oszczędności. Wszyscy klienci Bankera będą mogli korzystać z wyższych stop procentowych dzięki odpowiednim informacjom o przepływie pieniędzy kredytobiorców - związane jest to z tym, że większość pożyczek zostanie przyznana klientom biznesowym, którzy korzystają z rozwiązań przetwarzania płatności.

Inwestycje Nasze działania w tej dziedzinie skupią się na tanich ale i dochodowcyh produktach inwestycyjnych takich jak fundusze akcyjne (ETF), krypto-fundusze denominowane (budowa portfela inwestycyjnego złożonego z różnych kryptowalut oraz tokenów) czy zautomatyzowane doradztwo finansowe. Dodatkowo, Bankera zaoferuje usługi bankowości inwestycyjnej - w tym finansowanie strategii biznesowych naszych klientów.

Schemat podstawowych elementów w celu zapewnienia sukcesu przy budowie banku cyfrowego

Initial Coin Offering (ICO)

Aby urzeczywistnić wizję Bankera, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie initial coin offering (ICO), podczas którego udostępnione zostaną tokeny Bankera (BNK) w publicznym łańcuchu bloków. Zostaną one udostępnione w pre-ICO a następnie ICO.

Cena podczas ICO będzie uzależniona od liczby tokenów sprzedanych podczas ICO, zgodnie z tabelą poniżej:

BNK sprzedane podczas ICO Przelicznik EUR za BNK podczas ICO
0 - 1,000,000,000 0.017
1,000,000,001 - 2,000,000,000 0.018
2,000,000,001 - 3,000,000,000 0.019
3,000,000,001 - 4,000,000,000 0.020
4,000,000,001 - 5,000,000,000 0.021
5,000,000,001 - 6,000,000,000 0.022
6,000,000,001 - 7,000,000,000 0.023
7,000,000,001 - 7,500,000,000 0.024

ICO zostanie przeprowadzone na giełdzie SpectroCoin. W celu wzięcia udziału w ICO i nabycia tokenów należy posiadać konto na stronie SpectroCoin.

Ikona ICO do emitowania tokenów Bankery na publicznym blokchain
Ikona przychodów z transakcji bankowych Bankery wysyłanych do inteligentnej umowy

Każdy posiadacz tokenów Bankera (BNK) będzie uprawniony do cotygodniowej prowizji. Będzie ona stanowiła 20% dochodu z transakcji w sieci Bankera. Zostanie to zrealizowane poprzez wykorzystanie 20% przychodów i wysłanie ich na smart contract. Przykładowo: Jeśli w sieci Bankera tygodniowo przychód wynosi 10,000,000 EUR to 2,000,000 EUR przekazane zostanie do smart contract.

Ikona inteligentnej umowy dystrybucji dla posiadaczy tokenów Bankery

Na koniec - smart contract Banker rozdzieli proporcjonalnie fundusze wśród posiadaczy tokenów Bankera. Przykładowo - jeśli istnieje 25,000,000,000 tokenów BNK a Ty posiadasz ich 1,000,000 to otrzymasz kryptowalutę o wartości około 80 EUR.

Zespół

Vytautas Karalevicius

Vytautas Karalevičius

CEO
Vytautas aktualnie kończy doktorat z kryptowalut na Uniwersytecie KU Leuven w Belgii. Wcześniej otrzymał dyplom magisterski z finansów na Uniwersytecie w Cambridge. Był również stażystą w Bloomberg (biuro w Londynie).

Mantas Mockevicius

Mantas Mockevičius

CCO
Mantas posiada ponad osiem lat doświadczenia w zarządzaniu operacjami wymiany cyfrowych walut. Posiada licencjat z ekonomii oraz tytuł magistra finansów.

Justas Dobiliauskas

Justas Dobiliauskas

CTO
Justas posiada dziewięć lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla średnich i dużych instytucji finansowych. Od ponad pięciu lat pracuje z technologią blockchain oraz kryptowalutami. Jest ekspertem w technologiach P2P oraz posiada dyplom magisterski z zabezpieczeń sieciowych.

Craig Grant

Craig Grant

VP od rozwiązań biznesowych
Craig posiada doświadczenie w zagadnieniu przetwarzania płatności. Przez trzy lata pracował w Skrill (teraz części Paysafe Group) jako senior business development manager.

Susana Wessling

Susana Wessling

Projektant UX/UI
Susana ma ponad pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz projektowaniu stron internetowych. Przed przyłączeniem się do Bankera, pracowała nad projektowaniem sieci społecznościowych dla startupów. Teraz Susana pomoże nam w rozwoju strony internetowej Bankera i zapewnieniu jej użyteczności, projektu i ogólnych wrażeń użytkownika, a to z kolei pomoże firmie zbliżyć się o krok, by stać się bankiem w epoce blockchain.

Egle Eidimtaite

Egle Eidimtaite

VP od rozwiązań biznesowych
Egle ma ponad trzy lata doświadczenia w rozwoju biznesu w przemyśle e-gamingowym. Wcześniej pracowała w Europarlamencie.

Ruta Cizinauskaite

Rūta Čižinauskaitė

VP od marketingu
Ruta jest ekspertem ds. marketingu B2B oraz B2C z doświadczeniem w sektorach prywatnych i rządowych. Przed dołączeniem do Bankera zdobywała wiedzę z zakresu SEO, social media, zarządzania projektami i sprzedaży - pracując dla startupu w Brukseli oraz ambasady USA i rządu litewskiego.

Tse-Hsin Lu

Tse-Hsin Lu

VP od komunikacji
Tse-Hsin jest specjalistką od marketingu cyfrowego, w szczególności usług finansowych. Swoją wiedzę w zakresie social media oraz SEO zdobbyła pracując jako szef działu marketingu w SpectroCoin. Mieszkając w USA, Belgii i na Tajwanie zdobyła ogromną wiedzę o każdym z tych rynków.

Więcej niż 70 członków zespołu

Nasza eskpertyza
Bankera posiada zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się IT, zapewnieniem jakości, finansami, wsparciem klienta, zasobami ludzkimi, marketingiem oraz komunikacją, rozwojem biznesu, produktów oraz innymi. Nasze motto - mniej rozmów, więcej produktów i usług samej najwyższej jakości.

Doradcy

Lon Wong

Lon Wong

rezydent fundacji NEM.io oraz CEO Dragonfly Fintech
Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tworzeniu nowych firm i projektów. Lon przewodniczy blockchainowemu projektowi NEM - który stał się wiodącym rozwiązaniem finansowym w zakresie technologii blockchain. Swoje zainteresowania skupia na projektowaniu rozwiązań blockchainowych dla instytucji finansowych.

Antanas Guoga

Antanas Guoga

Członek Europarlamentu
Antanas jest przedsiębiorcą i założycielem wielu prężnie działajacych biznesów. Znany również jako TonyG - sławny pokerzysta. Bierze aktualnie udział w dyskusji politycznej dotyczącej kryptowalut i cyber bezpieczeństwa.

Eva Kaili

Eva Kaili

Członek Europarlamentu
Eva jest przewodniczącą jednostki Europarlamentu zajmującej się prognozami naukowymi. Jest bardzo zaangażowana w takie tamaty jak technologie finansowe, blockchain, decentralizacja oraz sztuczna inteligencja.

Audrius Ziugzda

Audrius Žiugžda

Specjalista ds. bankowości
Audrius pracuje w dziale bankowości już więcej niż 20 lat. Jest on dobrze znaną osobistością w usługach finansowych. Pracował w pozycji długoterminowego dyrektora wykonawczego Skandinaviska Enskilda Banken (Litwa) oraz jako członek najwyższego kierownictwa w Šiauliai Bank. Audrius był wielokrotnie uznany publicznie za jego rozległą wiedzę i zawodowe przenikliwości w sektorze M&A (fuzje i przejęcia), operacjach bankowych i strategiach.

Damon Rasheed

Martin St-Hilaire

Ekspert ds. rachunkowości i audytu
Martin ma ponad 18-letnie doświadczenie jako analityk finansowy i księgowy oraz kierownik ds. audytu w międzynarodowych firmach, takich jak Arthur Andersen, Deloitte Touche Tohmatsu i KPMG. Martin jest dobrze znany ze swojego bogatego doświadczenia w audycie, księgowości, bankowości, podatkach i zarządzaniu ryzykiem.

Modestas Kaseliauskas

Modestas Kaseliauskas

Partner podatkowy w TaxLink (powiązany z firmą Mazars)
Modestas w kręgu swoich zainteresowań ma kwestie podatkowe związane z kryptowalutami oraz wykorzystania sieci blockchain w systemie podatkowy oraz sektorze publicznym. Modestas pełnił funkcję dyrektora generalnego w State Tax Inspectorate (STI) na Litwie w latach 2005-2014.

Marc Kenigsberg

Marc Kenigsberg

Założyciel firmy BitcoinChaser
Marc jest zaangażowany w Bitcoin od 2013 roku, ponadto posiada 18-letnie doświadczenie w marketingu online. Jest on jednym z największych działaczy w świecie kryptowalut, a także założycielem strony BitcoinChaser. Marc jest stałym mówcą na konferencjach na całym świecie i autorem publikacji branżowych.

Prof. Jochen De Weerdt

Prof. Jochen De Weerdt

Ekspert Eksploracji Procesów
Jochen jest adiunktem w dziedzinie systemów informatycznych, analityki danych i zarządzania procesami biznesowymi na Wydziale Ekonomii i Biznesu KU Leuven (Belgia). Bierze aktywny udział w badaniach nad tematyką eksploracji procesów, stosowanego wydobycia danych, kryptowalut i analizy analitycznej.

Damon Rasheed

Damon Rasheed

CEO w Rate Detective
Damon jest CEO i założycielem Rate Detective, jednej z największych finansowych stron w Australii. Damon jest również ekspertem w uczeniu maszynowym i ekonometrii. Posiada bardzo dobre rozeznanie w usługach finansowych oraz firmach internetowych.

Warren Lush

Warren Lush

Ekspert PR
Jest doświadczonym specjalistą PR, działającym w branży online. Był szefem PR w PartyPoker, podobne funkcje pełnił również w Ladbrokers i Sky Sports. Zajmował się również doradztwem w polityce, gdzie pomagał dla Rt Hon William Hauge MP, byłego lidera opozycji i sekretarza spraw zagranicznych. W styczniu 2012, Warren otrzymał nagrodę "European Staff Person of the Year" w branży pokerowej.

Dr. Eugene Dubossarsky

Dr. Eugene Dubossarsky

Analiza danych nieuporządkowanych
Eugene jest przewodniczącym Sydney Data Science group (ponad 2000 członków ), the Sydney Users of R Forum (ponad 1500 członków), oraz Datapreneurs (ponad 400 członków). Eugen wykorzystuje swoją wiedzę w temacie analizy danych w dziedzinach finansowych, przedsiębiorczości, startupach internetowych. Jest również twórcą ggraptR - interaktywnego pakietu wizualizacji w R.

Jak widać w