Banking pre éru blockchainu
ICO končí o

/ 177,000,000 EUR vyzbieraných (pre-ICO + ICO)

/ BNK rozdistribuovaných

v aktuálnej cene EUR

prispievateľov:

Získaj BNK Prospekt CHAT Kariéra

Časová os

 • Ikona spusteného produktu platobnej karty Bankery

  Vývoj IT infraštruktúry

  Hotový

  IT infraštruktúra potrebná na zabezpečenie spracovávania platieb a prideľovania IBAN a platobných kariet už je vyvinutá a k dispozícii ako funkčný produkt (minimum viable product - MVP) vo forme SpectroCoin. V súčasnosti má SpectroCoin 750,000+ klientov a vystavil 65,000 kariet.

 • Ikona Bankera tokenu

  pre-ICO

  Hotový

  10% tokenov bolo rozdistribuovaných, čo pomohlo stanoviť cenu pre ICO. Vcelku bolo predaných 2.5 miliardy BNK tokenov za 25 miliónov eur, čím sa táto pre-ICO fáza radí medzi najväčšie vôbec. pre-ICO fázy sa zúčastnilo vyše 16,000 prispievateľov.

 • Bankera's mobile wallet icon

  Podpora peňaženiek

  Hotový

  Podpora plnohodnotných P2P prevodov, mobilných peňaženiek a započatie získavania členstva v najvýznamnejších platobných sieťach ako schémy platobných kariet a poštových prevodov.

 • Ikona ICO Bankery

  ICO - verejná ponuka digitálnych hodnôt

  27-meho Novembra - koniec Februára

  30% tokenov bude distribuovaných na účely vyzbierania kapitálu, ktorý nám umožní vybudovať úspešnú banku pre éru blockchainu.

 • Ikona ICO Bankery

  Spustenie zmenárne

  Prvá polovica roku 2018

  Spustenie ostrej verzie Bankera zmenárne s podporou hlavných kryptoplatidiel, ERC20 tokenov a NEM Mozajok.

 • Ikona Bankera banky

  BANKOVÁ LICENCIA

  začiatok 2019

  Po ukončení fázy ICO sa začnú práce na nadobudnutí bankovej licencie. Tá nám umožní poskytovať pôžičky a prijímať vklady.

 • Ikona investičných riešení Bankery

  Investičné riešenia

  koniec 2019

  Spustenie služieb spojených s low-costovými investičnými riešeniami ako voľne obchodovateľné fondy (ETF), fondy kryptoplatidiel a kryptofondov ako aj robo-konzultantské služby.

 • Ikona nových typov peňazí Bankery

  NOVÉ TYPY PEŇAZÍ

  2020

  Synergia medzi investičnými a platobnými produktmi poskytne nové typy peňazí ako napr. platidlá naviazané na ekonomický rast, či používanie ETF ako prostriedku výmeny.

 • BLOCKCHAIN
  ÉRA
  POKRAČUJE

Vízia

Bankera buduje digitálnu banku, ktorá obstojí aj v ére blockchainu. Tak ako u tradičných bánk, aj služby Bankery možno zatriediť do troch skupín:

Platby vrátane platobných účtov s osobným IBAN, debetnými kartami, medzinárodnými prevodmi a procesovaním platieb. Všetky služby budú podporovať tak tradičné fiat platidlá, ako aj kryptoplatidlá ako Bitcoin, Ethereum, DASH, NEM, tokeny na báze ERC20 a iné. V dlhšom horizonte Bankera zavedie inovatívne riešenia ako platidlá naviazané na HDP (hrubý domáci produkt) a používanie fondov obchodovateľných ako majetok (ETF) ako náhradu za peniaze.

Pôžičky a vklady budú kľúčovou konkurenčnou výhodou a základnou službou Bankery. Bežné účty sa budú úročiť rovnako ako sporiace. Všetci klienti Bankery budú mať možnosť benefitovať z vyšších úrokových sadzieb vďaka interne dostupným údajom o dlžníkových finančných tokoch, nakoľko väčšina úverov bude poskytovaná klientom využívajúcim našu platobnú bránu.

Investície budú pozostávať z low-costových investičných produktov ako fondy obchodovateľné ako majetok (ETF), krypto-fondy (portfólio rôznych krypto-platidiel a krypto-tokenov) ako aj z robo-konzultantských riešení pre správu majetku. Časom Bankera bude poskytovať služby investičného bankovníctva vrátane projektového financovania pre našich korporátnych klientov.

schéma základných prvkov zabezpečujúcich úspech pri budovaní digitálnej banky

VEREJNÁ PONUKA DIGITÁLNYCH HODNÔT (ICO)

Aby bolo možné zrealizovať víziu Bankery, spúšťame verejnú ponuku digitálnych hodnôt (ICO) v rámci ktorej sa do verejného blockchainu budú emitovať Bankera tokeny. Bankera tokeny (BNK) budú emitované počas fáz pre-ICO a ICO.

Pričom cena počas ICO bude závisieť od množstva tokenov emitovaných počas ICO fázy podľa nasledovnej tabuľky:

BNK emitované počas ICO EUR za BNK pomer počas ICO
0 - 1,000,000,000 0.017
1,000,000,001 - 2,000,000,000 0.018
2,000,000,001 - 3,000,000,000 0.019
3,000,000,001 - 4,000,000,000 0.020
4,000,000,001 - 5,000,000,000 0.021
5,000,000,001 - 6,000,000,000 0.022
6,000,000,001 - 7,000,000,000 0.023
7,000,000,001 - 7,500,000,000 0.024

ICO fáza bude prebiehať na SpectroCoin burze, preto aby ste sa mohli zúčastniť ICO fázy a získať Bankery (BNK), je potrebné si zriadiť účet na SpectroCoin.

Ikona emitovania Banker tokenov na verejný blockchain v rámci ICO
Ikona zaslania čistých ziskov z transakcií Bankery do smartkontraktu

Každý držiteľ Banker (BNK) tokenu bude mať nárok na sprostredkovateľskú odmenu, vyplácanú týždenne; táto bude tvorená 20-timi percentami čistého zisku Bankery z transakcií. Vyplácanie bude prebiehať tak, že sa 20% čístého zisku Bankery z transakcií pošle do smart kontraktu. Napríklad, ak čistý zisk Bankery z transakcií za daný týždeň je 10,000,000 EUR, 2,000,000 EUR sa ako sprostredkovateľská odmena pošlu na adresu smart kontraktu.

Ikona distribúcie prostriedkov prostredníctvom smartkontraktu držiteľom Banker tokenov

Na záver smart kontrakt rozdistribuuje prostriedky (Ether a XEM)držiteľom Bankerov (ERC20 tokenov a XEM mozajok) pomerným princípom. Napríklad, ak bolo úhrnom emitovaných 25,000,000,000 BNK a vy máte 1,000,000 BNK, obdržíte kryptoplatidlá v hodnote okolo 80 EUR.

Tím

Vytautas Karalevicius

Vytautas Karalevičius

CEO
Vytautas aktuálne dokončuje Ph.D. v odbore Kryptoplatidlá na KU Leuven University v Belgicku. Predtým obdržal titul MPhil v odbore Financie z Cambridge University. Praxoval v Bloomberg (London office).

Mantas Mockevicius

Mantas Mockevičius

CCO
Mantas má vyše osem rokov praxe v manažovaní projektov a dohliadaní na dodržiavanie regulácií pre elektronické a digitálne peniaze elektronickými zmenárňami. Má bakalársky titul v odbore Ekonómia a magisterský v odbore Financie.

Justas Dobiliauskas

Justas Dobiliauskas

CTO
Justas má deväť rokov skúseností s vývojom softvéru pre stredné a veľké finančné inštitúcie, ako aj päť rokov praxe s vývojom v súvislosti s blockchain technológiami a kryptoplatidlami. Je expert na P2P technológie a má magisterský titul v odbore Bezpečnosť Informatických systémov.

Craig Grant

Craig Grant

VP for Business Development
Craig má skúsenosti v sektore procesovania platieb vrátane troch rokov v Skrille (teraz súčasť Paysafe Group) ako senior business development manager.

Susana Wessling

Susana Wessling

UX/UI designer
Susana má viac ako päť rokov skúseností s webovým a grafickým dizajnom. Pred príchodom do Bankery dizajnovala sociálne siete pre startupy. Susana bude asistovať s rozvojom webstránky Bankery a prispievať k zabezpečeniu jej použiteľnosti, dizajnu a celkového užívateľského zážitku, čo posunie spoločnosť o krok ďalej na ceste k vytvoreniu banky pre éru blockchainu.

Egle Eidimtaite

Egle Eidimtaite

VP for Business Development
Egle má vyše troch rokov praxe vo vývoji projektov v sektore elektronických hier. Pred vstupom do súkromného sektora pracovala v Európskom parlamente.

Ruta Cizinauskaite

Rūta Čižinauskaitė

VP for Marketing
Rūta je B2B a B2C marketingový expert so skúsenosťami tak v súkromnom, ako vo verejnom sektore. Pred príchodom do Bankery získala skúsenosti z oblasti sociálnych médií, SEO, projektového manažmentu a predaja v rámci práce pre startup situovaný v Bruseli.

Tse-Hsin Lu

Tse-Hsin Lu

VP for Communication
Tse-Hsin je expertom na digitálny marketing so špecializáciou na finančné služby. Skúsenosti so SEO a sociálnymi sieťami nadobudla ako leader pre trh SpectroCoin. Počas života v USA, Taiwane a Belgicku získala výborný prehľad o trhoch v týchto krajinách.

70+ členov tímu

Naše zameranie
Bankera má tím skúsených špecialistov pracujúcich v odboroch IT, záruky kvality, finančníctva, zákazníckej podpory, odbore ľudských zdrojov, marketingu a komunikácie, biznisového a produktového vývoja a iných. Naším mottom je - menej slov, viac produktov a služieb maximálnej kvality.

KONZULTANTI

Lon Wong

Lon Wong

Je prezidentom nadácie NEM.io a CEO spoločnosti Dragonfly Fintech
Je to ostrieľaný podnikateľ s viac ako 30-timi rokmi praxe. Lon je myšlienkovým lídrom technológie blockchainu a vedie projekt NEM blockchainu. Špeciálne sa zaujíma o vývoj riešení využívajúcich blockchain pre finančný sektor vo veľkom a pomohol vyvinúť NEM do podoby vedúceho finančného blockchainu v celosvetovom merítku.

Antanas Guoga

Antanas Guoga

Poslanec v Európskom parlamente
Známy aj ako TonyG, je poslancom Európskeho parlamentu a skúseným podnikateľom, ako aj veľmi dobre známym pokrovým hráčom. Aktívne participuje na politických diskusiách týkajúcich sa kryptoplatidiel a cyber-bezpečnosti.

Eva Kaili

Eva Kaili

Poslanec v Európskom parlamente
Eva je predsedníčkou jednotky vedeckého dohľadu v Európskom parlamente. Zaujíma sa o témy súvisiace s finančnými technológiami, blockchainom, decentralizáciou a umelou inteligenciou.

Audrius Ziugzda

Audrius Žiugžda

Expertný bankár
Audrius pôsobí v bankovníctve vyše 20 rokov. V odvetví finančných služieb je známou postavou. Dlhodobo pôsobil ako výkonný riaditeľ banky Skandinaviska Enskilda Banken (Lotyšsko) a vo vrcholovom vedení banky Šiaulių Bank. Audrius je verejne známy pre svoje rozsiahle vedomosti a profesné spôsobilosti v sektore M&A, bankových operácií a stratégií.

Damon Rasheed

Martin St-Hilaire

Expert na účtovníctvo a audity
Martin má viac ako 18 rokov skúseností v pozíciách finančného analytika a účtovného a auditorského manažéra v medzinárodných spoločnostiach ako Arthur Andersen, Deloitte Touche Tohmatsu, či KPMG. Martin je známy pre jeho rozsiahle skúsenosti s auditmi, účtovaním, bankovníctvom, daňami a manažmentom rizika.

Modestas Kaseliauskas

Modestas Kaseliauskas

Daňový poradca a partner v TaxLink Baltic (korešpondent MAZARS)
Zaujíma sa o trendy vo vývoji zdaňovania v súvislosti s kryptoplatidlami a s používaním blockchain technológie ako spôsobu na výber daní a ďalšie požitia vo verejnom sektore. Modestas bol v minulosti Generálnym riaditeľom štátnej daňovej inšpekcie v Lotyšsku (2005-2014).

Marc Kenigsberg

Marc Kenigsberg

Founder of BitcoinChaser
Marc sa Bitcoinu venuje od roku 2013 a má 18-ročné skúsenosti s online marketingom. Je jedným z najväčších svetových podporovateľov kryptoplatidiel a zakladateľom webu a komunity BitcoinChaser. Marc je pravidelným rečníkom na konferenciách okolo sveta a prispieva do popredných periodík venujúci sa danému sektoru.

Prof. Jochen De Weerdt

Prof. Jochen De Weerdt

Process Mining Expert
Jochen je doktorantom v odbore informačných systémov, dátovej analýzy a manažmentu podnikateľských procesov na Fakulte Ekonómie a Podnikania na KU Leuven (Belgicko). Aktívne sa zapája do výskumu v oblastiach procesu ťaženia kryptoplatidiel, data miningu, a znalostnej analytiky.

Damon Rasheed

Damon Rasheed

CEO of Rate Detective
Damon je CEO a zakladateľom spoločnosti Rate Detective, jednej z najväčších austrálskych stránok poskytujúcich porovnanie finančných inštitúcií. Damon je expertom na oblasť machine learning a ekonometrie. Damon má hlboké znalosti pre oblasť finančných služieb a internetových spoločností.

Warren Lush

Warren Lush

PR expert
Warren je expertom v oblasti public relations v online biznise (najmä v gamblingu). Najviac skúseností získal počas práce ako vedúci PR pre PartyPoker, avšak obdobné pozície zastával aj v Ladbrokes, Sky Sports, a dokonca pracoval aj v politike po boku Rt Hon William Hague MP, bývalého lídra opozície a ministra zahraničných vecí Veľkej Británie. V januári 2012 bol Warren vyhlásený za európsku osobu roka v odvetví pokru.

Dr. Eugene Dubossarsky

Dr. Eugene Dubossarsky

Data Scientist
Eugene je hlavou Sydney Data Science group (2000+ členov), Sydney Users of R Forum (1500+ členov) a Datapreneurs (400+ členov). Pravidelne je volaný ako prednášajúci, konzultant a poradca na konferencie, objavuje sa v tlači a v televíznych debatách o dátovej vede a analytike. Eugene aplikuje dáta v podnikateľských plánoch, finančnom obchodovaní a v online startupoch, a je tvorcom interaktívneho vizualizačného balíka v R - ggraptR.

v médiách