Blockchain Çağının Bankası
ICO şimdi canlı!

/ 177,000,000 EUR toplandı (pre-ICO+ICO)

/ BNK dağıtıldı

mevcut fiyat EUR

katılımcı :

BNK Satın Al Whitepaper CHAT Kariyer

Yol Haritası

 • Bankera'nın ödeme kartlarını geçerli ürün simgesi olarak

  BT AltYapı Geliştirme

  Tamamlandı

  Ödeme işlemlerini kolaylaştırmak için sunulacak hizmetlerden kişisel IBAN'lar ve ödeme kartları için gerekli olan BT altyapısı halihazırda geliştirilmiş olup SpectroCoin eklinde Minimum Viable Product (MVP) olarak mevcuttur. Şu anda, SpectroCoin 500,000 kullanıcıya sahip ve 64,000 kart dağıtıldı.

 • Bankera tokenleri simgesi

  pre-ICO

  Tamamlandı

  Tokenlerin %10'u ICO fiyatını belirlemek için dağıtıldı. Toplamda 2.5 milyar BNK tokeni 25M EUR, karşılığında satılmış olup, şimdiye kadarki en büyük pre-ICO'lardan biri haline gelmiştir. Pre-ICO'ya 16,000'den fazla katılımcı katılmıştır.

 • Bankera'nın mobil cüzdan simges

  Cüzdan yeteneği

  Tamamlandı

  Tam P2P transferlerinin desteği ; mobil cüzdanları ; kart planları ve havale ağları gibi büyük ödeme ağlarının üyelik başvurusunun başlatılması.

 • Bankera'nın ICO simgesi

  Initial Coin Offering

  Kasım 27 - Şubat sonu

  Tokenlerin % 30'u sermaye sorununu çözmek için dağıtılacak, böylece blockchain çağı için başarılı bir banka inşa edebiliriz.

 • Bankera'nın Borsanın

  Borsanın Lansmanı

  2018'in ilk yarısı

  Büyük kripto para birimlerini, ERC20 ve NEM Mozaik tokenerini destekleyen Bankera borsasının canlı sürümünün başlaması.

 • Bankera'nın banka simgesi

  Bankacılık Yeteneği

  2019 başlarında

  ICO'dan sonra bir bankacılık lisansı elde edilecek. Bu, kredi ve mevduat hizmetleri sunmamıza izin verecek.

 • Bankera'nın yatırım çözümleri simgesi

  Yatırım Çözümleri

  2019 sonlarında

  Borsa Yatırım Fonu (ETF) gibi düşük maliyetli yatırım çözümleriyle ilgili hizmetlerin başlatılması, cryptocurrency ve crypto token robo danışmanlığı.

 • Bankera'nın paranın yeni türleri simgesi türleri

  Yeni Para Türleri

  2020

  Yatırım ve ödeme ürünleri arasındaki sinerji, ekonomik büyüme ile bağlantılı para birimi veya ETF'lerin bir değişim aracı olarak kullanılması gibi yeni türde para sunacaktır.

 • BLOCKCHAIN
  ÇAĞI
  DEVAM EDİYOR

Vizyon

Bankera Blockchain dönemi için varlığını sürdürecek bir dijital banka kurmaktadır. Geleneksel bir banka olarak Bankera‘nın hizmetleri üç gruba girmektedir:

Kişisel IBAN’a dayalı ödeme hesapları, kredi kartları, bankalar arası döviz kurları ve ödeme yönlendirmesi de dahil olmak üzere Ödemeleri kapsamaktadır. Tüm hizmetler hem geleneksel anlamdaki kanunname paraları (fiat currencies) hem de Bitcoin, Ethereum, DASH, NEM, ERC20 uyumlu itibari paraları ve diğerleri gibi kripto para birimlerini desteklemektedir. Uzun vadede Bankera, gayri safi yurt içi hasıla bağlantılı para birimlerinin ve para yerine sermaye yatırım fonlarının kullanımı gibi yenilikçi çözümleri uygulamaya sokacaktır.

Krediler ve mevduatlar temel rekabet avantajı olmasının yanı sıra Bankera‘nın temel hizmeti olacaktır. Mevcut krediler tıpkı birikim hesapları gibi faize maruz kalacaktır. Tüm Bankera müşterileri, çoğu kredi ödeme yönlendirmesi çözümüne başvuran kurumsal müşterilere verildikçe borçluların nakit akışına dair kişiye özel bilginin sağlanması sayesinde müşteriler daha yüksek faiz oranlarından faydalanma imkanına sahip olacaktır.

Yatırımlar borsa yatırım fonları (ETF’ler) ve kripto paralar (çeşitli kripto para birimlerinin ve kripto itibari paralarının bir portföyü) gibi düşük maliyetli yatırım ürünlerinin yanı sıra varlık yönetimine yönelik robo-danışmanlık çözümlerinden meydana gelecektir. Son olarak Bankera kurumsal müşterilerimiz için şirket stratejilerinin fonlanması da dahil olmak üzere yatırım bankacılığı hizmetleri sunacaktır.

Dijital bir banka oluştururken başarı sağlamak için temel unsurların diyagramı

Initial Coin Offering (ICO)

Bankera'nın vizyonunu uygulayabilmek için, Bankera tokenlerinin halka arzı için initial coin offering (ICO) başlatıyoruz. Bankers (BNK) adı verilen tokenlar, pre-ICO ve ICO yoluyla satışa sunulacak.

ICO dönemindeki fiyat, aşağıdaki tabloya göre pre-ICO döneminde verilen toplam token sayısına tabi olacaktır:

ICO dönemi dağıtılan BNK ICO dönemi BNK başına EUR
0-1,000,000,000 0.017
1,000,000,001-2,000,000,000 0.018
2,000,000,001-3,000,000,000 0.019
3,000,000,001-4,000,000,000 0.020
4,000,000,001-5,000,000,000 0.021
5,000,000,001-6,000,000,000 0.022
6,000,000,001-7,000,000,000 0.023
7,000,000,001-7,500,000,000 0.024

ICO için halka arz SpectroCoin'da satışa sunulacak. Bu yüzden Bankera'nın ICO ’suna katılıp Banker (BNK) alabilmek için SpectroCoin'de bir hesap açmalısınız.

Bankera tokenlerini genel blok zincirinde çıkarmak için ICO simgesi
akıllı sözleşmeye gönderilen Bankera'nın net işlem gelirleri simgesi

Her Banker (BNK) tokeni sahibi, haftalık olarak ödenecek referans komisyonuna hak kazanacak; Bu komisyon, Bankera'nın net işlem gelirinin % 20'sinden oluşacak. Komisyonlar Bankera'nın net gelirlerinin % 20'si akıllı sözleşmeye gönderilerek uygulanacaktır. Örneğin, Bankera’nın bir haftalık net kazancı 10.000.000 EUR ise 2.000.000 EUR referans komisyonu akıllı sözleşmeye gönderilecek.

Bankera'nın belirteçlerine akıllı sözleşme dağıtımı simgesi

Son olarak, Bankera'nın akıllı sözleşmesi, Banker (BNK) tokenlere oranla fonu paylaştıracak. Örneğin, toplamda 25.000.000.000 BNK token varsa ve 1.000.000 BNK tokene sahipseniz, yaklaşık 80 EUR değerinde dijital para elde edersiniz.

Takım

Vytautas Karalevicius

Vytautas Karalevičius

CEO
Vytautas şu anda Belçika’daki KU Leuven Üniversite’sinde kripto para birimi alanında doktorasını tamamlamaktadır. Bunun öncesinde Cambridge Üniversite’sinde finans alanında felsefe yüksek öğrenim derecesine ve Durham Üniversite’sinde işletme Finansmanı alanında lisans derecesine sahiptir. Kendisi şu anda SWIFT kurumu için menkul kıymetler işlem sürecine yönelik Blockchain teknolojisinin potansiyeline ilişkin araştırma yapmaktadır. Öncesinde Bloomberg’de (Londra ofisi) yönetim danışmanlığı pozisyonunda çalışmıştır.

Mantas Mockevicius

Mantas Mockevičius

CCO
Mantas, elektronik ve dijital para borsaları için işletmelerin yönetimi ve uyumluluk alanında 8 yıldan fazla deneyime sahiptir. İktisat alanında lisans ve finans alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Justas Dobiliauskas

Justas Dobiliauskas

CTO
Justas, orta ve büyük ölçekli finansal kuruluşlar için yazılım geliştirme sektöründe 9 yıllık deneyimin yanı sıra Blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri alanında 5 yıllık bir deneyime sahiptir. Akran teknolojiler alanında uzmandır ve Bilgi Sistemleri Güvenliği alanında yüksek lisans sahibidir.

Craig Grant

Craig Grant

İş Geliştirme Başkan Vekili
Craig, 3 yıl Skrill’de (şu anda Paysafe Group bünyesindedir) kıdemli işletme müdürü olarak çalışma deneyiminin yanı sıra ödeme yönlendirmesi sektöründe deneyime sahiptir.

Susana Wessling

Susana Wessling

UX/UI Tasarımcısı
Susana, web ve grafik tasarımında beş yıllık tecrübeye sahiptir. Bankera'ya gelmeden önce, start-up'lar için sosyal ağlar tasarlama üzerinde çalıştı. Şimdi Susana, Bankera web sitesinin geliştirilmesi konusunda bize yardımcı olacak ve websitenin kullanışlılığını, tasarımını ve genel kullanıcı deneyimini en iyi seviyeye ulaştırmamıza yardımcı olacak böylece Bankera'nın blockchain çağı bankası olmaya bir adım daha yaklaşmasına yardımcı olacaktır.

Egle Eidimtaite

Egle Eidimtaite

İş Geliştirme Başkan Vekili
Egle, E-oyun sektöründe iş geliştirme alanında 3 yıldan fazla deneyime sahiptir. İş dünyasına giriş yapmadan önce Avrupa Parlamentosunda görev almıştır.

Ruta Cizinauskaite

Rūta Čižinauskaitė

Pazarlama Başkan Vekili
Kurumlar arası pazarlama ve firmadan müşteriye e-ticaret pazarlaması sektöründe özel sektör hem de kamu sektöründe deneyim sahibidir. Bankera ‘ya gelmeden önce Brüksel merkezli bir start-up, Amerikan Büyükelçiliği ve Litvanya Hükümeti bünyesinde çalışırken sosyal medya, SEO, proje yönetimi ve satış alanında bilgi birikimine sahip olmuştur.

Tse-Hsin Lu

Tse-Hsin Lu

İletişim için Başkan Vekili
Tse-Hsin özellikle finansal hizmetler bakımından dijital pazarlama alanında uzmandır. SEO ve sosyal medya tecrübesini SpectroCoin pazarında lider olarak çalıştığı sırada kazanmıştır. ABD, Tayvan ve Belçika pazarına ilişkin olarak üstün nitelikli bilgiye bu ülkelerde yaşadığı süre boyunca sahip olmuştur.

ekip

40+ ekip üyesi

Bizim uzmanlığımız
Bankera; BT, Kalite Güvencesi, Finans, Müşteri Desteği, İnsan Kaynakları, Pazarlama ve İletişim, İş ve Ürün Geliştirme ve diğer alanlarda çalışan deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Sloganımız - az laf, çok kaliteli ürün ve hizmet.

>

Danışmanlar

Lon Wong

Lon Wong

NEM.io Vakfı’nın başkanı ve Dragonfly Fintech’ in yönetim kurulu başkanıdır. 30 yıldan fazla deneyime sahip seri bir girişimci olan Lon Blockchain’ in fikir lideridir ve NEM Blockchain projesinin başkanlığını yapmaktadır. Özel olarak serbest finansal sektöre (financial industry at large) dönük Blockchain çözümleri tasarlamak ile yakından ilgilidir ve NEM ’in günümüzde lider bir finansal Blockchain çözümü olması bakımından geliştirilmesine yardımcı olmuştur.

Antanas Guoga

Antanas Guoga

Avrupa Parlamentosu Üyesi
TonyG olarak da bilinen Antanas, Avrupa Parlamentosu üyesi olup seri bir girişimci ve ünlü bir poker oyuncusudur. Kripto para birimleri ve siber güvenlik konularına ilişkin olan siyasi tartışmalarda aktif bir katılım göstermektedir.

Eva Kaili

Eva Kaili

Avrupa Parlamentosu Üyesi
Avrupa Parlamentosu üyesi olup Avrupa Parlamentosunun bilimsel sağduyu birimi kürsüsünde başkanlık yapmaktadır. Finansal Teknoloji, Blockchain, yerinden yönetim ve yapay zeka konularına oldukça ilgilidir.

Audrius Ziugzda

Audrius Žiugžda

Uzman Banker
Audrius, 20 yılı aşkın süredir bankacılıkla ilgilidir. Finansal hizmetler konusunda tanınmış bir isim. Skandinaviska Enskilda Banken (Litvanya)'nın uzun vadeli yönetici müdürlüğünü yapmış ve Šiaulių Bank'ın üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır. Audrius'un Şirket Alım,Satım ve Birleşmeleri (M&A) sektörü,bankacılık işlemleri ve stratejileri hakkındaki profesyonel görüşleri herkesçe kabul edilir.

Modestas Kaseliauskas

Modestas Kaseliauskas

TaxLink Baltic (MAZARS’ ın muhabiri)’in vergi ortağıdır.
Modestas, dünya çapında kripto para birimi vergilendirmesi ve vergi sisteminde ve de kamu sektöründe Blockchain kullanımı trendlerine karşı özel bir ilgi duymaktadır. Modestas Litvanya’da Devlet Vergisi Müfettişliğinde Genel Müdür (STI) konumundadır (2005-2014).

Marc Kenigsberg

Marc Kenigsberg

BitcoinChaser’in kurucularından
Marc Bitcoin ile 2013 yılından beri uğraşmakta ve elektronik pazarlama alanında 18 yıllık deneyime sahiptir. Dünyanın en büyük kripto para birimi iştiraklerinden biridir ve BitcoinChaser internet sitesinin ve topluluğunun kurucusudur. Marc çeşitli ICO ’lar ve Blockchain işletmeleriyle beraber çalışmış olup dünya genelinde düzenlenen konferanslarda asli bir konuşmacı olmasının yanında sektörün en önde gelen yayınlarına katkıda bulunmaktadır

Prof. Jochen De Weerdt

Prof. Jochen De Weerdt

Proses Madenciliği Uzmanı
Jochen, KU Leuven (Belçika) Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde bilgi sistemleri, veri analizi ve iş süreci yönetim alanında öğretim üyeliği yapmaktadır. Süreç madenciliği, uygulamalı veri madenciliği, kripto para birimleri ve öğrenme analizine ilişkin olarak yapılan araştırmalarda aktif bir biçimde katılım göstermektedir.


Damon Rasheed

Damon Rasheed

Rate Detective’in CEO'su
Damon, birçok internet bazlı start-up işletmelerinde bulunmuştur. Şu anda, Avustralya’nın en büyük finansal hizmet karşılaştırma sitelerinden biri olan Rate Detective’in yönetim kurulu başkanı ve kurucusudur. Damon ayrıca otomatik öğrenme ve ekonometri alanlarında uzmandır.

Warren Lush

Warren Lush

PR Uzmanı
Warren elektronik sektörlerde (özellikle kumar) halkla ilişkilerin fikir babasıdır. Deneyimlerinin büyük bir kısmını PartyPoker’da halka ilişkiler departmanı başkanlığını yaptığı sırada edinmiştir. Ladbrokes, Sky Sports'da da benzer rollerde bulunmuş ve hatta muhalefetin eski lideri olan milletvekili Rt Hon William Hague ve Dışişleri Sekreterliği gibi siyasi alanlarda bile çalıştı. Ocak 2012'de Warren, poker endüstrisinde Yılın ‘’European Staff Person of the Year’’ ödülüne layık görüldü.

Dr. Eugene Dubossarsky

Dr. Eugene Dubossarsky

Veri Bilimcisi
Eugene, Avustralya’da ticari veri bilimindeki 20 yıllık deneyimiyle analiz alanında bir lider konumundadır. Sydney Veri Bilimi ekibinin, (2,000’den fazla üye) Sydney Kullanıcıları R Forumunun (1,500’den fazla üye) ve Datapreneurs’un (400’den fazla üye) başkanlığını yapmaktadır. Eugene ayrıca veri bilimini finansal ticaret ve internet start-uplarına girişimci bir ortam içinde uygulamakta olup R’de interaktif bir görüntüleme programı olan ggraptR’ın kurucusudur.

Basın