Bankowość w epoce blockchain
Subskrybuj, aby uzyskać więcej aktualizacji

Wymiana

Wymiana

Wymiana Bankera, zostanie uruchomiona w drugim kwartale 2018 roku i zaoferuje rozwiązania handlowe dla kryptowalut i tokenów na poziomie przyszłej generacji. Wymiana będzie obsługiwać Bitcoin, Ethereum, DASH, NEM i inne kryptowaluty, a także tokeny mozaiki ERC20 i NEM. Wymiana zapewni wysoką płynność, przejrzystą księgę zamówień i niskie opłaty. Ponadto, aby zapewnić użyteczność BNK (tokenów Bankera), handel wszystkimi parami, w tym BNK, będzie darmowy, to znaczy, że bardziej opłacalny będzie zakup BNK za BTC, a następnie sprzedaż BNK na rzecz ETH, zamiast kupować bezpośrednio ETH za BTC.

Portfel

Portfel Bankera będzie twoją bramą dostępu do różnych bloków. W związku z tym klienci będą mogli korzystać z technologii inter-blockchain na najwyższym poziomie w celu ułatwienia transakcji poza siecią i transakcji między różnymi zasobami cyfrowymi. Zintegrowana wymiana pozwoli łatwo wymieniać jedne zasoby na drugie. Płatności Peer-to-Peer pozwolą przekazać fundusze znajomym bez żadnych kosztów. Oprócz płatności opartych na blockchain, portfel Bankera zapewni dostęp do szerokiego spektrum tradycyjnych opcji płatności dla płynnych depozytów i wypłat. Aplikacje internetowe i mobilne (iOS, Android, Windows Phone) umożliwią dostęp do zasobów z dowolnego miejsca pobytu.

Portfel

Karta debetowa

Karta debetowa

Karty Bankera pozwolą wydawać pieniądze przechowywane w portfelu Bankera wszędzie, gdzie akceptowane są tradycyjne karty kredytowe lub debetowe. Bezpośrednia integracja portfela Bankera da pełną kontrolę nad kartą. Będą dostępne karty wirtualne oraz fizyczne, dzięki czemu będzie można wybrać kartę najlepiej odpowiadającą potrzebom. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć będzie można łatwo monitorować saldo debetowe i historię transakcji online.

Przetwarzanie płatności

Rozwiązania płatnicze Bankera pomogą Twojej firmie zaakceptować płatności, eliminując potrzebę technologicznego “know-how” i ryzyka finansowego. Zawsze będziesz pewien kwoty, jaką otrzymasz od swojego klienta w wybranej walucie. Aby nasza współpraca była jeszcze łatwiejsza, Bankera zaoferuje różne opcje integracji: od wtyczek e-commerce po API. Ponadto, dla Bankera, przetwarzanie płatności to nie tylko pozyskiwanie płatności, ale także dostarczanie narzędzi do wypłat i różnorodnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Przetwarzanie płatności
 • Ikona karty płatniczej Bankery jako opłacalnego produktu

  Rozwój infrastruktury

  Zakończony

  TWymagana infrastruktura IT, ułatwiająca przetwarzanie płatności, wydawanie osobistych numerów IBAN oraz kart płatniczych, została już opracowana i jest dostępna jako minimalny możliwy do zrealizowania produkt, w postaci SpectroCoin. Obecnie SpectroCoin ma 810,000+ klientów a i wydał już 65,000 kart.

 • Ikona portfela mobilnego Bankery

  Pojemność portfela

  Zakończony

  Pełne wsparcie transferów P2P oraz portfeli mobilnych. Rozpoczęcie aplikowania o członkostwo w głównych sieciach płatniczych takich jak systemy kart czy przekazów pieniężnych.

 • Uruchomienie wymiany

  Pierwsza połowa 2018 roku

  Rozpoczęcie aktualnej wersji wymiany Bankera wspierającej główne kryptowaluty, tokeny ERC20 i NEM Mosaic.

 • Ikona banku Bankery

  Rozwój bankowości

  Początek 2019

  Zostanie uzyskana licencja bankowa lub partnerstwo. Pozwoli to nam na oferowanie pożyczek oraz usług depozytowych.

 • Ikona rozwiązań inwestycyjnych Bankery

  Rozwiązania inwestycyjne

  Koniec 2019

  Uruchomienie usług powiązanych z tanimi i dochodowymi rozwiązanimi inwestycyjnymi takimi jak ETF (fundusze akcyjne), kryptowaluty czy zautomatyzowane doradztwo finansowe.

 • Ikona nowych typów pieniedzy Bankery

  NOWE RODZAJE PIENIĘDZY

  2020

  Synergię pomiędzy produktami inwestycyjnymi a płatniczymi zapewnią nowe typy pieniędzy takie jak waluty powiązane ze wzrostem gospodarczym lub wykorzystanie funduszy inwestycyjnych jako środków wymiany.

 • EPOKA
  BLOCKCHAIN
  TRWA

Vytautas Karalevicius

Vytautas Karalevičius


Vytautas aktualnie kończy doktorat z kryptowalut na Uniwersytecie KU Leuven w Belgii. Wcześniej otrzymał dyplom magisterski z finansów na Uniwersytecie w Cambridge. Był również stażystą w Bloomberg (biuro w Londynie).

Mantas Mockevicius

Mantas Mockevičius


Mantas posiada ponad osiem lat doświadczenia w zarządzaniu operacjami wymiany cyfrowych walut. Posiada licencjat z ekonomii oraz tytuł magistra finansów.

Justas Dobiliauskas

Justas Dobiliauskas


Justas posiada dziewięć lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla średnich i dużych instytucji finansowych. Od ponad pięciu lat pracuje z technologią blockchain oraz kryptowalutami. Jest ekspertem w technologiach P2P oraz posiada dyplom magisterski z zabezpieczeń sieciowych.

Craig Grant

Craig Grant


Craig posiada doświadczenie w zagadnieniu przetwarzania płatności. Przez trzy lata pracował w Skrill (teraz części Paysafe Group) jako senior business development manager.

Susana Wessling

Susana Wessling


Susana ma ponad pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz projektowaniu stron internetowych. Przed przyłączeniem się do Bankera, pracowała nad projektowaniem sieci społecznościowych dla startupów. Teraz Susana pomoże nam w rozwoju strony internetowej Bankera i zapewnieniu jej użyteczności, projektu i ogólnych wrażeń użytkownika, a to z kolei pomoże firmie zbliżyć się o krok, by stać się bankiem w epoce blockchain.

Ruta Cizinauskaite

Rūta Čižinauskaitė


Ruta jest ekspertem ds. marketingu B2B oraz B2C z doświadczeniem w sektorach prywatnych i rządowych. Przed dołączeniem do Bankera zdobywała wiedzę z zakresu SEO, social media, zarządzania projektami i sprzedaży - pracując dla startupu w Brukseli oraz ambasady USA i rządu litewskiego.

Tse-Hsin Lu

Tse-Hsin Lu


Tse-Hsin jest specjalistką od marketingu cyfrowego, w szczególności usług finansowych. Swoją wiedzę w zakresie social media oraz SEO zdobbyła pracując jako szef działu marketingu w SpectroCoin. Mieszkając w USA, Belgii i na Tajwanie zdobyła ogromną wiedzę o każdym z tych rynków.

Więcej niż 70 członków zespołu


Bankera posiada zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się IT, zapewnieniem jakości, finansami, wsparciem klienta, zasobami ludzkimi, marketingiem oraz komunikacją, rozwojem biznesu, produktów oraz innymi. Nasze motto - mniej rozmów, więcej produktów i usług samej najwyższej jakości.